Digitalizace
uměleckých děl

Naše technologie

Za pomoci našich skenerů , či za pomoci fotografa, převedeme vaše umělecká díla do digitální podoby ve vysokém rozlišení a s nejvyšší barevnou věrností. Digitaizace je výhodná pro uchování kopii originálu, které budou bezpečně uloženy digitálně, a nehrozí jim tady poškození nebo zhoršení kvality. Digitalizovaná díla se také dají využívat k reprodukci na plakátech, kartičkách či do knih.

Digitalizaci provádíme za pomoci Skeneru WideTEK 36 Art a EPSON Expression 12000XL, či zkušeného fotografa pro velkoformátová díla. Díla naskenovaná v rozlišení 600 až 2400 DPI vám uložíme do vybraného úložiště a zavedeme vám archiv vašich děl.

O výrobě/pracovní postup

Když se s díly setkáme, nejprve se rozhodne jaká forma digitalizace se zvolí. Je možné skenovat dílo zanechané v rámu, či ho z rámu vyjmout s pomocí zkušených rámařů. Roli také hraje velikost díla, aby se rozhodlo o použití té nejlepší formy digitalizace. Také se musí brát v potaz požadavky pro rozlišení DPI (600 - 4800) jelikož každá forma má své vlastní kvality. Dílo v digitalizované formě získáte ve formátu PDF, TIFF či JPEG ve vámi zvoleném rozlišení.

Digitalizace u vás

Pro rychlou a snadnou spolupráci poskytujeme digitalizaci přímo ve vaší sbírce nebo galerii. Nemusíte se bát o svá cenná díla, či se starat o jejich přenos.

VÍCE INFO